Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
11. séria

Epizódy - 11. séria

1. No Sex Please, We're Skittish

Niles a Daphne sa snažia o dieťa, Frasier pokračuje vo vzťahu s Juliou a Roz sa rozhodla, že zváži návrat do KACL.

2. A Man, a Plan, and a Gal: Julia

Frasier pozve Juliu k sebe domov, aby ju zoznámil s rodinou. Stretnutie však dopadne inak ako každý očakával.

3. The Doctor is Out

Frasier sa nedopatrením dostane do gay baru. Na druhý deň to vie celý Seattle. Pomôže mu to však dostať sa do vyšších kruhov.

4. The Babysitter

Frasier sa v kníhkupectve po rokoch stretne so svojou bývalou opatrovateľkou. Má o ňu záujem, ale záujem o ňu začne mať aj Martin.

5. The Placeholder

Roz chce silou mocou dohodiť Frasierovi jej známu Annu. Frasierovi sa do rande moc nechce, a keď nakoniec súhlasí objaví sa niekto, o koho má oveľa väčší záujem.

6. I'm Listening

Frasier si nechtiac vypočuje telefonát, ako Ronee volá s nejakým mužom. Chce to povedať Martinovi, ale nechce sa priznať, že odpočúval.

7. Maris Returns

Frasier si chce rozbehnuť súkromnú prax, Nilesa kontaktuje Maris, má problémy so svojím milencom a potrebuje pomôcť.

8. Murder Most Maris

Maris zavraždila svojho milenca starožitnou kušou. Niles sa okamžite stane stredobodom pozornosti novinárov, pretože tú kušu jej daroval práve on.

9. Guns N' Neuroses

Lilit prichádza do Seattle. Zhodou okolností sa stretne so svojou známou, ktorá sa neskôr stretne s Frasierom a vybaví mu rande - s Lilith.

10. Sea Bee Jeebies

Frasierovi prekáža ako Nilesovi stúpla popularita po jeho medializovanom incidente s Maris. Čo je horšie, slávnosť udeľovania cien za vysielnie v rádiu dopadne pre neho katastrofálne.

11. High Holidays

Frasier nie je nadšený z Frederickovej puberty, Niles sa chce pred Daphne vytiahnuť a Martin sa omylom nadroguje. Veselé Vianoce.

12. Frasier-Lite

Tím KACL sa zúčastní v súťaží s tímom z iného rádia, kto viac schudne. Z KACL najviac váži Frasier, tak má čo robiť, aby schudol.

13. The Ann Who Came To Dinner

Frasier pozabudol zaplatiť poistku za byt. Roz mu navrhne agentku Ann, s ktorou Frasier svojho času randil. Frasier nerád súhlasí, to najhoršie ho však ešte len čaká.

14. Freudian Sleep

Ronee a Martin idú na chatu. Chtiac nechtiac zoberú so sebou aj Frasiera, Nilesa a Daphne. Počas prvej noci sa každému prisnije sen, v ktorom na povrch vyplávajú ich obavy.

15. Caught in the Act

Frasier sa po rokoch stretáva so svojou bývalou prvou manželkou Nanette. Nanette ho chce opäť zbaliť, Frasier odoláva, ale je to čoraz ťažšie.

16. Boo! (a.k.a. I'm With Her)

Ronee a Martin sa bavia na Frasierovi, ako sa dokáže ľahko vyľakať. Frasier sa rozhodne Martinovi za to pomstiť, ale ho tak vyľaká, že Martina musia odviesť do nemocnice.

17. Coots and Ladders

Frasier spáchal ťažký zločin - počas návštevy u susedy jej ukradol medajlón. Čo je horšie, pocit pri tejto drobnej krádeži sa mu zapáčil. Od Nilesa však potrebuje pomoc.

18. Match Game

Frasier sa zoznámi s Charlotte, majiteľkou zoznamovacej kancelárie. Charlotte si zaumieni, že nájde Frasierovi partnerku, ale nič mu nevychádza.

19. Miss Right Now

Frasier myslí na Charlotte, ale nemá odvahu sa jej vyznať. Roz ho zoberie do baru, aby na ňu zabudol, tam sa zoznámi s istou Kim, ktorú pozve k sebe domov.

20. And Frasier Makes Three

Frasier začína Charlotte nadbiehať, ale v ceste mu stojí jej priateľ Frank. Keď už sa zdá, že sa mu podarí dosiahnuť cieľ, tak sa objaví jedna takmer neprekonateľná prekážka.

21. Detour

Frasier sa dal do kopy s Charlotte, ale tá mu čoskoro oznámi, že za 3 týždne odchádza do Chicaga. Frasier chce ten zvyšný čas využiť ako sa len dá.

22. Crock Tales

Frasier spomína na 11 uplynutých rokov, ktoré prežil v Seattle. Uvedomuje si, koľko sa toho zmenilo.

23. Goodnight, Seattle (Part 1)

Ronee a Martin sa sobášia, Frasier im organizuje svadbu a Eddie zožerie prsteň. Predstavy o úspešnom dni sa začínajú rúcať.

24. Goodnight, Seattle (Part 2)

Ronee a Martin sa zosobášili, Daphne a Nilesovi sa narodil syn. Roz sa stala novou manažérkou stanice a Frasier sa rozhodol, že tiež začne novú kapitolu v živote.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com