Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
4. séria

Epizódy - 4. séria

1. The Two Mrs. Cranes

Daphne má navštíviť jej bývalý snúbenec Clive. Nie je tým nadšená a ani Niles nemá z toho dobrý pocit. Daphne predstaví bývalému snúbencovi Nilesa ako svojho manžela.

2. Love Bites Dog

Roz dohodne Frasierovi rande s nejakou Sharon. Rande prebieha dobre dovtedy, pokým sa na scéne neobjaví Bulldog a Sharon Frasierovi preberie.

3. The Impossible Dream

Frasier sa sťažuje, že v poslednej dobe nerieši žiadne zaujímavé psychologické prípady. Každú noc sa mu však sníva zvláštny sen, ktorý si nevie vysvetliť.

4. A Crane's Critique

Frasier a Niles sa čistou náhodou spoznajú s jedným známym spisovateľom, ktorý napísal jedinú knihu, ktorá sa stala bestsellerom. Spisovateľ si počas návštevy u Craneovcov u nich zabudne rukopis svojej novej knihy.

5. Head Game

Niles na istý čas zastupuje Frasiera v KACL. Bulldog ho zoznámi s jedným známym basketbalistom, ktorý bude mať interview počas Bulldogovej show. Basketbalista sa Nilesovi sťažuje, že v poslednej dobe má problémy s koncetráciou a chce od neho pomoc.

6. Mixed Doubles

Daphne sa rozíde so svojím priateľom. Niles ju chce pozvať na rande, ale Frasier ho požiada, aby aspoň jeden deň počkal. Na druhý deň sa dozvedia, že Daphne si medzitým niekoho našla. Niles je zúfalý.

7. A Lilith Thanksgiving

Frasier a Lilith chcú dostať syna Fredericka na jednu prestížnu akadémiu. Rozmýšľajú ako presvedčiť riaditeľa akadémie, že Frederick je tá najlepšia voľba.

8. Our Father Whose Art Ain't Heaven

Martin, Frasier a Niles idú do jednej reštaurácie. Frasier a Niles pokrytecky chvália jeden obraz len preto, aby sa zalíškali majiteľovi reštaurácie. Martin sa rozhodne, že ten obraz Frasierovi kúpi, nech má radosť.

9. Dad Loves Sherry, the Boys Just Whine

Martin si našiel novú priateľku Sherry. Frasierovi a Nilesovi sa vôbec nepáči jej excentrické správanie.

10. Liar! Liar!

Frasier a Niles sa priznajú Martinovi, že kedysi na škole spustili protipožiarny alarm, kvôli ktorému vylúčili ich spolužiaka. Vtedy klamali, že oni ho nespustili, aby ich nevylúčili. Martin je na nich naštvaný, že kvôli nim vylúčili nevinného žiaka.

11. Three Days of the Condo

Frasier si na vchodové dvere namontuje klopadlo. Slečna Langerová, vedúca domovskej rady, ho vyzve, aby ho dal preč. Frasier sa rozhodne postaviť sa jej a kandidovať proti nej vo voľbách do novej domovskej rady.

12. Death and the Dog

Eddie má nejaké problémy, v poslednej dobe je akýsi smutný. Martin mu chce zavolať zvieracieho psychiatra, Frasierovi a Nilesovi sa to zdá smiešne.

13. Four For the Seesaw

Frasier a Niles sa v Nervose zoznámia s dvomi ženami, ktoré pozvú na víkend na chatu. Niles má výčitky svedomia, nevie čo by na to povedala Maris.

14. To Kill a Talking Bird

Niles sa presťahoval do luxusného apartmánu. Chce pozvať nových susedov na zoznamovací večierok, problém je, že papagáj, ktorého chová doma, sa mu pazúrmi zakliesnil do hlavy a nechce sa pustiť.

15. Roz's Krantz and Gouldenstein Are Dead

Roz spáchala dopravný priestupok, za ktorý si musí odpracovať verejnoprospešné práce. Chodí opatrovať ľudí do domova dôchodcov, všetci však postupne začnú zomierať a začnú si o Roz myslieť, že je Anjelom smrti.

16. The Unnatural

Frasier sa pokúša synovi Frederickovi vybaviť návštevu v centrále Microsoftu. Keď nepochodí, rozmýšľa, ako by mu to vynahradil, aby ho nesklamal.

17. Roz's Turn

Roz má šancu riadiť vlastnú show. Frasierovi sa nepáči, že príde o asistentku. Agentka Bebe si to vysvetlí po svojom a zariadi, aby Roz nevyhrala konkurz.

18. Ham Radio

Rádio KACL má 50. výročie. Na túto počesť chce Frasier režírovať detektívnu inscenáciu, ktorá sa bude naživo vysielať. Problémy sa objavia hneď na začiatku predstavenia.

19. Three Dates and a Break Up (Part 1)

Frasier si na jednej benefícii dohodne tri rande za sebou. Prvé mu nechtiac prekazia Martin a Sherry, ktorí sa neplánovane vrátia skôr domov. Na druhý deň sa Martin a Sherry tak pohádajú, až sa rozídu.

20. Three Dates and a Break Up (Part 2)

Frasier a Niles majú radosť z toho, že Martin sa rozišiel so Sherry. Neskôr si Sherry príde k Frasierovi vyzdvihnúť nejaké svoje veci a nechtiac mu prekazí aj druhé rande. Na druhý deň Sherry požiada Frasiera, aby sa o nej s Martinom porozprával.

21. Daphne Hates Sherry

Sherry a Daphne sa veľmi pohádajú. Daphne odchádza prenocovať k Nilesovi. Ten v tom vidí veľkú príležitosť, ako sa zblížiť.

22. Are You Being Served?

Maris sa chce rozviesť s Nilesom. Martin si prezerá nejaké svoje staré veci, Frasier v nich nájde denník ich matky, ktorá kedysi robila pokusy s "Frasierom" a "Nilesom".

23. Ask Me No Questions

Niles sa pýta Frasiera, či si myslí, že on a Maris patria k sebe. Frasier mu nevie odpovedať, potrebuje čas na premyslenie. Po zvážení všetkých možností sa vyberie za Nilesom, aby mu povedal svoj názor. Všetko je však úplne inak.

24. Odd Man Out

Frasier nemá s kým ísť do reštaurácie. Na odkazovači si nájde odkaz od nejakej Laury, ktorá mu zrejme zavolala omylom v domnení, že volá svojej sestre. Frasier sa rozhodne využiť situáciu a ísť počkať Lauru na letisko.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com