Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
6. séria

Epizódy - 6. séria

1. Good Grief

Frasier je bez práce. Najprv je plný elánu z novej situácie, ale postupne upadá do depresie.

2. Frasier's Curse

Frasier si neúspešne hľadá nové zamestnanie. Chystá sa na stretávku z univerzity, ale váha, či sa tam má vôbec ukázať, keďže sa mu teraz v ničom nedarí.

3. Dial M for Martin

Frasier sa v poslednej dobe často háda s Martinom. Niles sa rozhodne, že si ho na nejaký čas zoberie k sebe, počíta s tým, že sa k nemu presťahuje aj Daphne. Tá ma však iné plány.

4. Hot Ticket

Niles a Frasier sa chystajú na operu. Zistia, že majú neplatné lístky a dostanú radu, aby sa postavili do rady pre vrátené lístky. Pre nich je to však veľmi ponižujúce.

5. First Do No Harm

Frasier sa zoznámil s Marie, Dukeho dcérou. Celkom si rozumejú až dovtedy, pokým si neuvedomí, že Marie je s ním preto, lebo jej dáva terapie zadarmo.

6. Secret Admirer

Frasier má novú vážnu známosť Nancy. Zrazu však začne dostávať darčeky od nejakej tajnej ctiteľky, rozhodne sa zistiť kto to je a začne hrať na dve strany.

7. How to Bury a Millionaire

Niles má veľké finančné problémy. Hoci sa nechce vzdať luxusu, Frasier ho nakoniec prehovorí, aby sa presťahoval do lacnejšieho bytu. Roz a Frasier si naďalej hľadajú nové zamestnanie.

8. The Seal Who Came to Dinner

Niles potrebuje zorganizovať párty pre členov gurmánskeho klubu. Nemá na to priestory, tak požiada o pomoc Frasiera. Nakoniec sa rozhodne využiť vilu na pláži, ktorá patrí Maris.

9. Roz, a Loan

Aj Roz má finančné problémy. Frasier jej požičia peniaze, ale nepáči sa mu, že ich nepremyslene míňa. Medzitým sa dozvedia, že Rádio Salsa nemá úspech a vráti sa k starému formátu.

10. Merry Christmas, Mrs. Moskowitz

Frasier sa zoznámi s Helen, ktorá mu dohodí svoju dcéru Faye. Frasier pozve Faye k sebe domov, kde práve prebieha vianočná výzdoba. Netuší, že Faye a Helen sú židovky.

11. Good Samaritan

Frasier sa snaží pomáhať rôznym ľuďom, ale zakaždým to skončí zle a on vyzerá ako idiot. Skúsi to ešte naposledy a zoberie autom ženu, ktorá mokne v daždi. Zo ženy sa vykľuje prostitútka.

12. Our Parents, Ourselves

Roz a Frasier sa dohodnú, že dajú dokopy Martina s Rozinou matkou Joannou. Všetko sa sprvu zdanlivo vyvíja dobre, ale Martin má už úplne iné plány.

13. The Show Where Woody Shows Up

Frasiera navštívi starý kamarát Woody z baru Cheers. Sprvu sa dobre bavia, ale neskôr sa Frasierovi prestáva páčiť, že Woody chce s ním byť každý deň.

14. Three Valentines

Je Valentín, Niles, Frasier a Martin ho chcú čo najlepšie využiť. Niles takmer spáli Frasierov byt, Frasier sa zoznámi s Cassandrou, ktorá mu dáva protichodné signály a Martin strávi večer s Daphne v reštaurácii.

15. To Tell the Truth

Niles sa sťažuje, že Maris sa snaží čo najviac oddialiť ich rozvod. Roz mu poradí dobrého právnika Donnyho.

16. Decoys

Donny a Daphne začali spolu chodiť. Niles je zúfalý a snaží sa dať dokopy Donnyho s Roz.

17. Dinner Party

Niles a Frasier sa rozhodnú, že zorganizujú večierok pre miestnych snobov. Plány sa im rúcajú hneď na začiatku.

18. Taps at the Montana

Niles sa chce vrátiť do svojho bytu v komplexe Montana. Jeho susedia však chcú prehodnotiť jeho nájomnú zmluvu, pretože podnájomník, ktorý býval v Nilesovom byte počas jeho neprítomnosti, robil veľký hluk.

19. IQ

Niles a Frasier sa zúčastnia jednej aukcie, kde obaja začnú súťažiť medzi sebou, kto zaplatí viac za večeru s nositeľmi Nobelovej ceny. Obaja vysoko prestrelia.

20. Dr. Nora

Frasierova show má úspech a stanica KACL uvažuje nad podobnou show. Frasier si na pohovore vyberie istú Dr. Noru, ktorej prístup sa mu veľmi pozdáva. Ako však začne vysielanie, Dr. Nora sa úplne zmení.

21. When a Man Loves Two Women

Frasier sa dal dokopy s Cassandrou, s ktorou sa zoznámil na Valentína. V Nervose sa stretáva s Faye, ktorá bola istý čas v Európe. Frasier nevie pre ktorú sa má rozhodnúť.

22. Visions of Daphne

Daphne má vízie v ohľade svojej svadby, tuší, že niečo je zle. Niles sa snaží situáciu využiť.

23. Shutout in Seattle (Part 1)

Niles prežíva krízu zo samoty. Všetci naokolo neho niekoho majú a on je sám. Od istého dňa prestane dvíhať telefón a nikto nevie čo je s ním.

24. Shutout in Seattle (Part 2)

Niles má novú známosť, ktorou si vynahrádza Daphne. Roz paktuje s Bulldogom, ktorého vyrazia z KACL. Frasier balansuje medzi Cassandrou a Faye, obáva sa situácie, keď sa tie dve spoznajú.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com