Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
10. séria

Epizódy - 10. séria

1. The Ring Cycle

Niles a Daphne sa tajne zosobášili v Nevade. Po príchode do Seattle zisťujú, že to nebol práve najlepší nápad.

2. Enemy at the Gate

Frasier odmieta zaplatiť za parkovanie, pretože sa na parkovisku bol len otočiť. Strážnik ho však odmieta pustiť von. Frasier sa rozhodne, že bude protestovať.

3. Proxy Prexy

Frasier sa chce stať predsedom domovskej rady. Martin mu nedáva šance, lebo je u nájomníkov neobľúbený. Frasier však dostane nápad, aby kandidoval Martin.

4. Kissing Cousin

Roz navštívi jej otravná sesternica Jen. Frasierovi sa nepáči jej správanie. Čo je horšie, Daphne sa sťahuje k Nilesovi a Frasier s Martinom sa musia začať starať o seba sami.

5. Tales From the Crypt

Frasiera rozčuľuje Bulldog, ktorý si stále z neho robí žarty. Rozhodne sa mu pomstiť tak, že ho na smrť vydesí.

6. Star Mitzvah

Frasierov syn Frederick sa má zúčastniť obradu, počas ktorého dospeje. Frasier chce svoju reč predniesť v hebrejčine, to však ešte netuší, čo mu vyviedol Noel.

7. Bristle While You Work

Frasier a Martin hľadajú náhradu za Daphne. Martin si vyberie istú Trish, zastáva si ju pred Frasierom, ale čoskoro aj sám zistí, že Trish má od Daphne ďaleko. Medzitým Niles zistí, že má vážne zdravotné problémy.

8. Rooms with a View

Niles skončil v nemocnici. Všetci nervózne čakajú ako dopadne operácia a vynárajú sa im spomienky z minulosti.

9. Don't Go Breaking My Heart

Niles sa vrátil z nemocnice s novým životným elánom. Frasierovi začína chýbať "starý Niles", ale nechce sa s ním o ničom hádať, lebo dal sľub.

10. We Two Kings

Sú Vianoce, Frasier a Niles sa hádajú u koho ich oslávia. Martin nemá náladu na ich hádky a tak sa rozhodne, že na Vianoce pôjde do práce.

11. Door Jam

Frasier získal pozvánku do kúpeľov, ktorá pôvodne patrila susedovi Camovi Winstonovi. Spolu s Nilesom začnú byť posadnutí tým, aby sa dostali medzi členov Zlatého klubu klientov.

12. The Harassed

Do KACL nastúpi nová moderátorka Julia. S Frasierom sú hneď na nože, najmä keď si Julia Frasierovu reakciu na jej správanie vysvetlí ako sexuálne obťažovanie.

13. Lilith Needs a Favor

Lilith príde do Seattle, potrebuje od Frasiera jednu láskavosť. Frasier je jej žiadosťou zaskočený.

14. Daphne Does Dinner

Keď sa u Frasiera jeden večierok skončil katastrofou, Daphne chce od Nilesa, aby sa ďalší večierok konal u nich. Frasier sa urazí, že nechcú od neho žiadnu pomoc, ale všetko sa vzápätí skomplikuje.

15. Trophy Girlfriend

Niles už nechce s Frasierom hrávať squash, tak Frasier sa spozná s Chelsea, s ktorou začne hrávať. Zapáči sa mu, ale jej správanie mu začne pripomínať jeho prísneho telocvikára zo školy.

16. Fraternal Schwinns

Frasier sa má zúčastniť cyklistickej akcie na podporu boja proti AIDS. Problém je, že sa nevie bicyklovať a ani Niles nie je na tom o nič lepšie.

17. Kenny on the Couch

Kenny sa rozvádza, doľahne to na neho, Frasier mu ponúkne terapiu. Martin má však pre neho lepšiu terapiu, čo sa Frasierovi nepáči.

18. Roe to Perdition

Frasier a Niles nakupujú, ale nepáči sa im pridrahý kaviár. Od priekupníka z Ruska dostanú výhodnú ponuku výborného kaviáru. Problém nastane, keď zásielky skončia.

19. Some Assembly Required

Tím KACL pomohol istej rodine postaviť dom. Frasier aj po odovzdaní domu má v pláne chodiť radiť novým majiteľom ako si ho majú zariadiť.

20. Farewell, Nervosa

Nervosa si najala muzikanta, ktorý svojím hraním ruší Frasiera a Nilesa pri rozhovoroch. A keďže majiteľka sa ho nechce vzdať, tak sa rozhodnú Nervosu bojkotovať a nájsť si novú kaviareň.

21. The Devil and Dr. Phil

Frasier zoznámi Roz s Dr. Philom, zisťuje však, že jeho agentkou je Bebe, ktorá chce Frasiera opäť získať do svojich osídiel.

22. Fathers and Sons

Craneovcov navštívi istý Dr. Leland Barton, ktorý kedysi spolupracoval s Hester. Roz si všimne, že Barton sa svojím správaním veľmi podobá na Frasiera a Nilesa a myslí si, že je ich skutočným otcom. Martin začína mať pochybnosti.

23. Analyzed Kiss

Roz má možnosť získať miesto programovej riaditeľky v inej stanici. Medzitým medzi Frasierom a Juliou sa začína niečo vážnejšie diať.

24. A New Position for Roz

Roz sa chystá na nové miesto, ale nakoniec sa rozhodne zostať v KACL. Frasier a Julia začnú spolu chodiť, čo sa Roz nepáči a rozhodne sa predsa len opustiť KACL.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com