Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
Ostatné postavy

Ostatné postavy

Lilith Sternin

Bývalá Frasierova manželka, tiež psychiatrička, ktorá s Frasierom hrávala už v sitcome Cheers. Matka Fredericka, Frasierovho syna. Lilith býva v Bostone a v Seattle sa objaví iba vtedy, keď niečo od Frasiera potrebuje.

Maris Crane

Manželka Nilesa, veľmi bohatá, ale ešte viac excentrická žena, ktorá sa s Nilesom neskôr rozviedla. Počas celého sitcomu ju nebolo ani raz jasne vidieť alebo počuť, iba v dvoch prípadoch, keď sa závesom objavila jej silueta alebo v nemocnici, keď mala tvár obviazanú obväzmi. V slovenskom dabingu jej meno veľmi často znelo ako Melisa.

Hester Crane

Matka Frasiera a Nilesa, Martinova žena. Pracovala u polícii ako psychiatrička a bola inšpiráciou pre oboch synov pri výbere budúceho zamestnania. Zomrela v roku 1987.

Frederick Crane

Syn Frasiera a Lilith. V sitkome začínal ako 5 ročný chlapček a skončil ako 16 ročný pubertiak.

Sherry Dempsey

Martinova priateľka, ktorú Frasier a Niles nemali príliš v láske, kvôli jej excentrickému správaniu. Martin s ňou mal vážny vzťah, nakoniec sa však rozišli.

Charlotte Connor

Žena, ktorá sa objavila v posledných epizódach sitcomu a kvôli ktorej Frasier zanechal prácu v KACL a odišiel do Chicaga.

Bob "Bulldog" Briscoe

Svojrázny moderátor športovej sekcie v KACL, rád si robí srandu z Frasiera a ešte radšej balí ženy, Roz nevynímajúc. Bulldog najmä v 4. a 5. sérii sa objavoval dosť často, potom ako stratil prácu moderátora sa objavoval len málokedy. Bulldogova show sa vysielala o 17h, po tom ako skončila Frasierova.

Gil Chesterton

Moderátor show, v ktorej sa kritizujú reštaurácie a jedlá. Svojím spôsobom je podobným snobom ako Frasier a Niles. Jeho show sa vysiela pred Frasierovou.

Bebe Glazer

Frasierova agentka, ktorá mu vybaví hocijakú zmluvu, za ktorou ide aj cez mŕtvoly. Aj kvôli tomu Frasier na ňu istý čas zanevrel.

Kenny Daly

Dlhoročný manažér KACL od konca 5. série prakticky po jej koniec.

Noel Shempsky

Frasierov kolega z KACL, ktorý sa učí klingonsky, má rád Star Trek a Roz, ktorá ho však nemôže ani cítiť.

Julia Wilcox

Moderátorka v KACL v ohľade správ z finančného sveta. Sprvu sa s Frasierom neznášala, neskôr sa na krátky čas dali dokopy.

Gertrude Moon

Daphnina matka, ktorá po tom, ako ju opustil manžel sa na istý čas usídlila v Seattli priamo v Nilesovom byte a neraz mu spôsobila vrásky na čele.

Simon Moon

Daphnin excentrický brat, ktorého zaujímajú len tri veci: dobre sa najesť, napiť a zbaliť Roz. Frasier ho neznáša, ale Martin si s ním rozumie veľmi dobre.

Alice May Doyle

Dcéra Roz, ktorá sa narodila približne v polovici sitkomu.

Ronee Lawrence

Kedysi pracovala ako opatrovateľka Frasiera a Nilesa, keď boli malí. V druhej polovici poslednej série sa objavila znovu a dala sa dokopy s Martinom.

Donny Douglas

Právnik, ktorý vysekal Nilesa z problémov s Maris a takmer sa oženil s Daphne.

Mel Karnofsky

Plastická chirurgička s ktorou sa Niles zoznámil v čase, keď už stratil nádej, že si získa Daphne. Zosobášili sa, ale manželstvo trvalo len pár týždňov.

Lana Gardner

Frasierova a Nilesova spolužiačka zo strednej. S Frasierom sa dala dokopy, ale mali komplikovaný vzťah a zostali priateľmi.

Kate Costas

Manažérka v KACL, ktorá sa s Frasierom najprv neznášala, neskôr sa dali dokopy, ale vzťah skončil, keď Kate odišla do Chicaga.

Claire French

Frasier sa s ňou zoznámil vďaka Lane a od začiatku ho veľmi priťahovala. Nádejne vyzerajúci vzťah neskôr stroskotal kvôli tomu, že Frasier si nebol istý čo vlastne chce.

Marta

Marisina verná slúžka z Guatemaly.

Diane Chambers

Bývalá Frasierova známosť ešte z Cheers. Vtedy sa takmer zobrali, ale Diane Frasiera nechala trčať pred oltárom.

Cam Winston

Frasierov nepríjemný sused, s ktorým si stále lezú na nervy. Neskôr sa však udobrili.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com

Facebook